Hodinky, hodiny, e-shop, náramkové hodinky ITAS

Hodinky ITAS

 

Zakladateľom spoločnosti a značky ITAS je Michal Talian, ktorý začínal ako obchodný zástupca pre veľkoobchodnú spoločnosť od r. 1997.
Vytvoril si klientelu so zákazníkmi, ktorých pravidelne navštevoval s hodinárskym tovarom. V tomto pôsobení vydržal do polovice roka 2000, kde oslovil jeho budúcu manželku a vytvorili obchodný team. Neskôr, koncom roka 2000 založili spoločnú firmu s názvom Soňa Talianová - ITAS, ktorú neskôr rozšírili o spoločnosť s ručením obmedzeným s názvom ITAS Plus,s.r.o.


Po otvorení spoločnej firmy si manželia ITASovci založili vzorkovú predajňu tovaru, ktorá funguje v Trenčíne na Slovensku. Maloobchod s dobrou tradíciou a menom v meste úspešne pôsobí od roku 2001 do dnes. Je to predajňa kompletného hodinárskeho sortimentu, s ktorým sa spoločnosť ITAS zaoberá.
Veľkoobchodne manželia začínali len dvaja a postupom času zamestnávali viac aviac ľudí. V roku 2008 prenikli i na český trh a dnes patria na Slovensku a v Čechách medzi vážnych dodávateľov hodiniek v cenovej relácii do 100 EUR. Do kamenných obchodov dodávajú tiež hodinársky tovar ako sú remienky, náramky, prístroje a zariadenia na opravu hodiniek a iné príslušenstvo. Vďaka stále sa rozvíjajúcemu sa dizajnu si značka ITAS naklonila už niekoľko priaznivcov aj cez E-SHOP a odberateľov v kamenných obchodoch.

2014 © Copyright ITAS Plus - since 2000